Klimat górskiego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane cenione są nie tylko w naszym kraju, ale również poza granicami już od dziesiątek lat.

To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, relaksu a nawet natchnieniem twórczości polskich artystów.

Specyficzny klimat i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten górski kurort górski niezliczona liczba gości. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią liczbę turystów Zakopane poleca im dobrze urozmaiconą bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością jest w stanie zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Komfortowa pod względem warunków baza lokalowa znajduje się zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach.

Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska.

Oferta bazy noclegowej jaką poleca współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które uprzyjemniają pobyt. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy krytej pływalni. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych dań towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskich muzyków.
.
Sporo informacji pozyskano z www:: apartamenty Zakopane