Niewiele osób ma świadomość tego jak wiele funkcji ma to pozornie nieskomplikowane urządzenie. Wydawać by się mogło, że instrumentów podnośnikowych używa się tylko na budowie.

Jednakże w tym przypadku rzeczywistość potrafi nas zaskoczyć. Urządzenia popularnie nazwane zwyżkami mamy możliwość zastosować w wielu dziedzinach. Chociażby w marketingu.

Oczywiście nie ma to nie wspólnego z tworzeniem kampanii, ale w momencie kiedy zespół zaprojektuje już kampanię reklamową należy przejść do działania.


Montaż sporych tablic bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem.

Z reguły korporacje zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się montowaniem materiałów. Reklamy z reguły zostają umieszczane w wysoko ulokowanych miejscach na dużym rozmiarze. Naturalnie po to, żeby można je było zauważyć przejeżdżając pojazdem czy po prostu idąc po ulicy. Im bardziej nietypowe lokum, tym lepiej.

W tym momencie do akcji wkracza wykwalifikowana ekipa monterska.

Powinny być to być osoby wyposażone w prawo do eksploatacji z narzędzi transportu bliskiego, uzbrojone w sprzęt odpowiedni do wykonywanej pracy.

Podnośniki koszowe gwarantują szybkie dostanie się do miejsc znajdujących się nawet na kilkudziesięciu metrach.

Platforma idealnie zastępuje zabezpieczenia budowlane, którego po prostu nie trzeba budować, co będzie oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Pracownicy mogą w odpowiednich warunkach wykonywać swoją pracę..
Źródło: montaż gniazd bocianich podnośnikiem koszowym – Wrocław