Najważniejsze przygotowania do zaślubin bardzo często rozpoczynamy na bardzo wiele miesięcy przed tym szczególnym dniem.

Rzecz jasna ten okres wypełniamy wieloma przygotowaniami, dokonujemy rezerwacji sali, kompletujemy konieczne dokumenty, przygotowujemy ślubne ubrania, wysyłamy zaproszenia dla gości.

Bardzo często jednak nie pamiętamy o drobnych elementach ślubu. A te drobiazgi mają niezwykle wielkie znaczenie. Muzyka na weselu. Z reguły nasz wybór ogranicza się do zdecydowania, czy na weselu, które organizujemy ma przygrywać orkiestra, czy muzyka ma być z płyty, a zabawą ma dyrygować DJ. Jeśli sami zdecydujemy, decydując się na konkretny zespół lub DJ-a, sugerujemy się przede wszystkim ceną. Błąd. Jeśli zależy nam na tym, by goście weselni wyśmienicie się bawili, zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób dany zespół lub DJ gra weselną muzykę, w jaki sposób podchodzi do gości. Jak nawiązuje kontakt z naszymi gośćmi.

Trzeba posłuchać choć pięciu utworów zespołu i zdecydować się na dany zespół tylko wtedy, gdy mamy pewność, że naszym gościom się spodoba, jeżeli wiemy, że zabawa będzie doskonała.
Jedzenie dla gości. Jedzenie dla gości z reguły wybieramy zupełnie tak samo jak wybieramy zespół muzyczny. Ma być dobrze i tanio. Nie powinno się tak robić. Dużo lepiej zaplanować menu w drobiazgach, czasami warto wręcz rozkazać kucharzom ugotowanie czegoś, czego w menu wybranej przez nas restauracji nie ma. Na naszą prośbę przygotują dania, które zaproszeni goście bardziej docenią, niż dania bardzo klasyczne i bardzo popularne. Film z wesela. Ciekawy film ma wielkie znaczenie. Rzecz jasna, w naszych czasach dowolny gość weselny ma możliwość go nagrywać, choćby smartfonem. Powinniśmy wiedzieć, że jeżeli pragniemy, by nagrany film stał się pamiątką na całe małżeńskie, musi zrealizować go fachowiec. Zatrudnienie fachowca, jaki zajmie się nagraniem filmu z obchodzonego przez nas to wyjątkowo istotna sprawa. Zdjęcia. Fotograf ze ślubu to człowiek, który nie tylko zrobi dobre zdjęcia, ale i właściwie je zmieni, po czym stworzy ze zrobionych zdjęć profesjonalny album. To jak najbardziej przykłady pozornie drobnych rzeczy, które przed uroczystością weselną, trzeba przygotować do końca. Jeśli się postaramy i świetnie przygotujemy ślub, w sprawach istotnychjak również w pozornych drobiazgach, możemy mieć przekonanie, że oczywiście zabawa będzie bardzo doskonała..
Pełny dokument: wypadające włosy

Zobacz:
Jaki wybrac hotel w sudetach?
Ekskluzywne prezenty czyli jakie
Organizuje w Tatrach wakacyjny wypoczynek interesuje cię?